Pingpongové stoly na venkovní použití

Provedeme vás nákupem, upozorníme, na co si dát pozor

Pingpongové stoly na venkovní použití mají mít oficiální rozměry stanovené Mezinárodní federací stolního tenisu, robustní povrch pro rovnoměrný odskok míčku, odolnost vůči dešti, slunci a změnám venkovních teplot, antireflexní vrstvu, UV filtr a pojezd pro jednoduché přemístění.

Většinu pingpongových stolů na venkovní použití lze složit, což je praktické, protože se dají v zimě uskladnit například v garáži. Hodí se i držák míčků a pálek, dnes už běžná součást pingpongového stolu.

Dnešní pingpongové stoly jsou za příznivé ceny, takže si je kromě hotelů a rekreačních areálů pořizuje i stále více soukromých osob. Po sklopení jedné poloviny desky u některých stolů si můžete stolní tenis zahrát na zahradě i sami, což občas jistě rádi využijete.

Pár praktických rad k pořízení venkovního pingpongového stolu

Připravte si pro stůl rovný venkovní prostor o rozměrech minimálně 10 × 5 metrů, a pokud to musí být na zahradě, dejte pozor, aby neklouzal. Chcete-li hrát večer, pořiďte si i dobré osvětlení. Pingpongový stůl ideálně ochrání přístřešek, alespoň proti větru. Také krycí plachta poslouží v čase, kdy stůl nepoužíváte.

Dobrý pingpongový stůl vydrží ve venkovních podmínkách mnoho let a postará se o skvělé sportovní vyžití všech hráčů. Pokud zařizujete sportoviště, zvažte i půjčovnu pálek a míčů, kterou vaši návštěvníci jistě ocení.

Máme pro vás tip na pingpongový stůl na venkovní použití Butterfly Petr Korbel za příznivou cenu okolo 10 tisíc korun. Má oficiální rozměry ITTF, 4mm desku z melaminu, síťku i držák na pálky a míčky. Je odolný proti povětrnostním vlivům a skládací. Snadno ho i převezete na jiné místo, protože má velká kolečka.

Vše potřebné pro pingpong nakoupíte komfortně v internetovém obchodu, který zajišťuje rovněž odborné poradenství, například formou chatu přímo na webových stránkách. Pingpongové stoly se k zákazníkům dopravují zdarma a máte i možnost vrácení zboží do 30 dnů.