Pingpongové stoly Joola

Z historie firmy Joola

Firma Joola byla založena v roce 1950. V té době se často kombinoval název společnosti a města. Jméno sportovního oddělení obchodu Jooss bylo tedy propojeno s názvem města Landau in der Pfalz.

Roku 1952 firma Joola vyrobila první pingpongové stoly. O kredit značky se významně zasloužil zakládající majitel společnosti Fr. Th. Jooss Karl Frey, který zesnul roku 1991. Roku 1954 se výrobní oddělení pro pingpong v rámci společnosti osamostatnilo a roku 1963 se přestěhovalo z Landau in der Pfalz do Godramsteinu. Nezávislá firma se dál rozvíjela. V roce 1979 převzal firmu Joola Michael Bachtler, který byl dříve generálním ředitelem.

Joola také podporovala některé sportovce od startu jejich kariéry, například německého stolního tenistu Jörga Roßkopfa.

Hlavní přednosti pingpongových stolů Joola

Automatická výrobní linka na pingpongové stoly Joola se dnes nachází v továrně v Siebeldingenu. Stoly Joola vynikají kvalitou hrací desky, praktickým skladováním a příznivými cenami. Odpovídají přísným evropským normám EN 14468-1C pro volný čas.

Stoly Joola jsou vhodné pro rodiny nebo kluby, které potřebují kvalitní a zároveň levný pingpongový stůl. Vyrábějí se interiérové i robustní exteriérové pingpongové stoly Joola, které mají rozkládací pozinkovaný podstavec a jsou celkově robustnější, tudíž i dražší. U této dobré značky si každý vybere podle svých potřeb.